Hakkımızda

by admin | No Comment

GOKHAN-BASARAN-KBAŞARAN HALI YIKAMA 2006 yılında Gökhan BAŞARAN tarafından kuruldu.

Firmamızın kuruluş amacı özellikle Seferihisar ve yöresinde ikamet eden kişi ve kuruluşların halı ve koltuk gibi mefruşatının temizlik, bakım ve yenilenmesi hizmetini vermekti.

İlk başlarda bu işi “el fırçalarıyla” manuel olarak yapan işletmemiz, müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için kendini sürekli geliştirmeyi prensip edindiğinden,  o tarihten beri teknolojisini oldukça yenilemiş bulunmaktadır.

Diğer taraftan uzun çalışma dönemleri firmalara bilgi ve know-how olarak çok şey katmaktadır, mutlaka. Örneğin, halı yıkarken hangi deterjanın daha etkili ve de uygun olduğu bilgisi bile zaman içinde daha pekişmekte ve deneyimin farkı da burada ön plana çıkmaktaadır. Doğaldır ki personelin de kalıcı ve yetişmiş olması iyi hizmet için temeldir.

İşte bu olanakları bünyesinde barındırdığı için şu an itibarıyla yöredeki en geniş müşteri portföyüne sahip olan firmamız zamanında teslim ve üstün kalite avantajlarıyla ve yaklaşık 10 kişilik yetişmiş personelinin katkısıyla, beğeni kazanmaya devam ediyor.

Bu arada müşterilerimizin memnuniyeti kadar, hizmette herhangi bir eksiklik veya kusur olması durumu da bizim için çok önemlidir. Prensibimiz böyle bir durumda müşterimizle gerekli diyalogu kurarak müşterimizin “HAKLI” memnuniyeti için yakışanı yapmaktır.

YÖNETİM

PRENSİPLERİMİZ …
Firmamızın iş hayatında kılavuz olarak kabul etmiş olduğu prensipler için TIKLAYIN

Şimdi ARAYIN..
TEL: (0232) 743 55 62   TEL: (0232) 743 55 72